„Ühes väikeses Perviku raamatus“ olid peidus sel aastal ettelugemise päeva lood

Loomise kuupäev 02.11.2022

Kooliaasta esimese veerandi eelviimasel päeval, 20. oktoobril toimus traditsiooniline ettelugemine algklassides pühendatuna sel aastal juubilar Aino Perviku loomingule. Tema rohkete sõnamänguliste lasteraamatute hulgast leidsid gümnaasiumi teatriklasside õpilased ettelugemiseks lugusid presidendi, Paula ja kollase autopõrnika raamatutest, väikese veidra linna tegelastest ja mammutilapsest.

Nagu on tavaks saanud, avas päeva õpilane, kes esindas sel aastal meie kooli 4. klasside ülelinnalisel ettelugemise võistlusel. Seekord siis Lisette Mölder 4. klassist. Ta luges teatriklasside ettelugejatele humoorika võistlusloo „Härra Tee ja proua Kohv lähevad raamatukauplusesse raamatuid ostma“, mis sobis gümnasistidele väga hästi enne klassidesse väikeste kuulajate ette minemist.

Täname kõiki teatriklasside õpilasi, kes ettelugemise traditsiooni meie koolis toetada aitasid ja algklasside laste empaatiavõimet turgutasid! Just Aino Pervik on rõhutanud ettelugemise olulisust ning toonud esile selle tähtsust lapse empaatiavõime arendamisel.

Pildid galeriislink opens on new page

Viimati muudetud 03.11.2022.