VABALAVA 7. detsembril

Loomise kuupäev 23.11.2022
Head, 5.-12. klassi õpilased ja õpetajad!

Ootame teid kõiki 7. detsembril kell 18.00 aulas toimuvale VABALAVALE! Vabalava on ideaalne platvorm selleks, et pinge- ja juhendivabalt mõnusas ning soojas õhkkonas esitada luulet, tantsida, laulda, teha etüüdi jmt. Esitama ei pea vaid enda loomingut - lubatud on ka teiste laulude, luuletuste jne esitamine.

NB! Filme, videoid, moodi ja imiteerimiskavu vabalaval ei näidata - nendeks on omad sündmused.

Oodatud on kõik võimalikud kooslused: tule üksi, paarilisega, grupiga, klassisiseselt või ka klassidevaheliselt. Võib kaasata ka sõpru ja pereliikmeid väljastpoolt kooli, vilistlasi, õpetajaid. Pane tähele, et ühe esituse pikkus ei tohi ületada 10 minutit (kui soovid nt mitu laulu järjest laulda, siis ka kokku max 10 minutit)!

Publiku ning esinejate jaoks seame valmis ka väikese küpsetiste ja glögi leti! Nii, et võta kaasa sularaha! Sündmusele on sissepääs TASUTA.

Registreerida saab kuni 28. novembrini SIINlink opens on new page.

Osalejatel tasub arvestada tehnilise peaprooviga 6. detsembri õhtul pärast õppetunde aulas.

Tule kindlasti ja võta sõber ka kaasa - veedame koos meeleoluka õhtu!

Teie Aktiiv!
Peakorraldajad: Päike Triinu Tamm ja Kertu Raidmaa