Veebruar algas meeleoluka B ja C võõrkeelte päevaga

Loomise kuupäev 20.02.2023
8. veebruaril toimus meie koolis juba traditsiooniks saanud B ja C võõrkeelte päev. Sellel päeval sai vahetundides kuulata kooliraadiost saksa-, vene- ja prantsuskeelset muusikat. Kogu päeva jooksul näidati koridorides asuvatel teleekraanidel slaidiesitlust Saksamaa kultuurist ja ajaloost.

Pärast 4. ja 6. tundi oli võimalik vahetunnis galeriikorrusel soetada saksapäraseid toite. 10.c, 10.a  ja 11.a klasside saksa keele rühmade õpilased pakkusid ahjus küpsetatud kooki, tervislikku jooki, kommi, soolakringleid.

Kell 10.40 vahetunnis toimus Kahoot keskkonnas viktoriin, millel osalesid kolmesed võistkonnad 6.-12. klassini. Kõige kiiremad ja nutikamad olid 12.d (I koht), 7.b (II koht) ja 10.c (III koht), kes pälvisid temaatilised auhinnad.

Päeva lõpetas 7. tunni ajal aulas toimunud värvikas kontsert, kus esinesid põhikooli- ja gümnaasiumiklassid vene-, saksa- ja prantsuskeelsete etteastetega. Kokku oli kontserdil 18 esinemist, muuhulgas muusikavideote jäljendamised ja interpreteeringud, luuletuste esitamised, rahvapärased või legendaarsed tantsunumbrid, isegi ka võõrkeelsed näitetükid.

Aitäh kõigile osalejatele ja esinejatele! Suured tänusõnad korraldajatele eesotsas vene keele õpetaja Alisija Tšekadaga!
Viimati muudetud 20.02.2023.