Virtuaalne noortekonverents "@32" 7. juunil

Loomise kuupäev 07.06.2021
Kultuuriruumi õppeaine õpilased korraldavad @32 konverentsi. Sama õppeaine raames korraldati paar aastat tagasi TEDx32 konverents.
Tänavu otsustati kooli konverentsile uus nimi anda, mida saaks iga-aastaselt kasutada. Ja nii kannabki lühikeste inspireerivate ja aktuaalsete sõnavõttudega seotud virtuaalne noortekonverents nimetust “@32”.
Kultuuriruumi aines teevad kõik õpilased TED-stiilis kõne ehk valitakse endale oluline teema, mida uue, huvitava ja inspireeriva nurga alt esitleda.
Konverentsi jaoks arutleti, mis on need teemad, mis noori laiemalt kõnetavad ja mida võiks teienigi tuua. Seega näete ja kuulete täna esitlusi kolmel teemal: vaimne tervis, sotsiaalmeedia mõju ja kuidas hobist karjäärini jõuda.

Konverents on varasemalt ette lindistatud ja nähtav kooli Youtube’ist 7. juunil kl 8-st: SIINlink opens on new page

Konverentsi kava:
  1. Avasõnad - Paula Puu (11.c) ja Emil Karbe (11.a)
  2. Sotsiaalmeedia mõju - Isabel Veermäe (11.b)
  3. Sotsiaalmeedia mõju - vilistlane Carine Jessica Kostla
  4. Hobist karjäär - lapsevanem Liis Tippel
  5. Hobist karjäär - Joana Semper (11.b)
  6. Vaimne tervis -  Kelli Andermann (11.d) ja koolipsühholoog Auli Andersalu-Targo

Sponsoriteks on SEIK, Petrone Print, JO Ehted ja Kanela disaini- ja kingipood.

8. ja 10.-11. klassi õpilased vaatavad konverentsi 7. juuni koolipäeva osana. Konverentsile jätkub arutelu klassiruumis, tagasiside andmine ja loosimäng.

Põnevat kuulamist, vaatamist ja kaasamõtlemist!

Virtuaalse noortekonverentsi @32 korraldasid kultuuriruumi õppeaine õpilased:
Joana Semper
Kelli Andermann