Võtsime osa võistlusmängust Mathable

Loomise kuupäev 24.11.2022

Meie kooli õpilased osalesid esmakordselt Tallinna ja Harjumaa koolide võistlusel matemaatilises mängus Mathable, mis toimus 16. novembril 2022. Mathable on Scrabble´i sarnane mäng, kuid põhineb matemaatiliste tehete koostamisel ja arvutamisel, arendab peast arvutamise ja võrrandi lahendamise oskust, tugevdab õpilase loogikat, treenib tähelepanu ja aitab luua matemaatiliste tehete vahel seoseid.

Kokku mängis üle 100 õpilase 16 erinevast koolist. Mäng toimus neljas voorus vanusegrupiti: 2.- 3. klassid, 4.- 6. klassid ja 7.- 9. klassid.

Meie kooli esindasid:
5. klassist Asmo-Priidik Arm ja Carmen Kaljuvee,
6. klassist Gerret Tuisk ja Trevon Eding.

Nii Gerret kui Asmo-Priidik langesid napilt välja enne finaali ning saavutasid auväärse 5.-8. koha.

Viimati muudetud 24.11.2022.