7. klasside heategevusprojektist

Loomise kuupäev 21.12.2020

Taas on jõulupühad saabumas. Kuigi lõppev aasta on olnud väga mitmel moel tavasid murdev ja täis uuenduslikke lähenemisi, jätkavad meie kooli 7. klassid neljandat aastat järjest traditsioonilise heategevusprojektiga Järve hooldushaiglas.

Hetkel kehtivaid piiranguid arvestades ei ole saanud õpilased sel õppeaastal hooldushaiglat külastada, kuid juba septembrikuus asusid tüdrukud käsitöötunnis õmblema tegeluspõllesid Järve hooldushaigla patsientidele. Lähenevate pühade eel maalisid ja meisterdasid 7.a, 7.b ja 7.c õpilased ka kaunid jõulukaardid, mille sisse sai poetatud eakatele mõeldes ka soojad sõnad ja head soovid.

17. detsembril andsid õpilaste näputööd ja kaardid Järve hooldushaigla õendusjuhile üle klassijuhatajad Riina Riistop ja Rita Laur-Reinumägi.

Uued tegemised juba uuel kalendriaastal. Loodetavasti õnnestub 7ndikel läheneval kevadel hooldushaigla patsientidega ka silmast-silma kohtuda.

Viimati muudetud 21.12.2020.