Uudised

Algklasside matk "Kool kingib kaardi ja kompassi" 21. juuni kool


9. juunil kell 9 kogunesid algklassilapsed kooli juurde, et alustada üheskoos matkapäeva. Matk oli pühendatud meie kooli juubelile ja kandis nime "Kool kingib kaardi ja kompassi". Nimi on tuletatud Tallinna 32. Keskkooli motost. 
 
Algklassid matkasid kokku 50 km kaugusele, sellest iga klass vähemalt 3,6 km. Mõned klassid läbisid pisut pikema maa, et ka olude sunnil puuduva klassi kilomeetrid ikka läbi käidud saaks. Klasside teekonnad kaardil moodustasid koolist väljuvate päikesekiirte kujutise. Kõik klassid liikusid koolist erinevatesse suundadesse ning sihtpunktides tehti pildid, et hiljem ka teistele näidata, kuhu välja jõuti. 
 
Matkapäevaks valmistudes tutvuti lähemalt kooli ja selle lähiümbrusega, õpiti kasutama kaarti. Selgus, et 50 km kooli algklasside peale kokku ei olegi väga pikk maa. Teekondade kavandamisel oli abiks Google'i kaart: https://goo.gl/maps/r7xNBsJzeYSS4Aot5
 
Aitäh matka korraldanud õpetajatele!
9. juunil kell 9 kogunesid algklassilapsed kooli juurde, et alustada üheskoos matkapäeva. Matk oli pühendatud meie kooli juubelile ja kandis nime "Kool kingib kaardi ja kompassi". Nimi on tuletatud Tallinna 32. Keskkooli motost. 

 
Algklassid matkasid kokku 50 km kaugusele, sellest iga klass vähemalt 3,6 km. Mõned klassid läbisid pisut pikema maa, et ka olude sunnil puuduva klassi kilomeetrid ikka läbi käidud saaks. Klasside teekonnad kaardil moodustasid koolist väljuvate päikesekiirte kujutise. Kõik klassid liikusid koolist erinevatesse suundadesse ning sihtpunktides tehti pildid, et hiljem ka teistele näidata, kuhu välja jõuti. 
 
Matkapäevaks valmistudes tutvuti lähemalt kooli ja selle lähiümbrusega, õpiti kasutama kaarti. Selgus, et 50 km kooli algklasside peale kokku ei olegi väga pikk maa. Teekondade kavandamisel oli abiks Google'i kaart: https://goo.gl/maps/r7xNBsJzeYSS4Aot5
 
Aitäh matka korraldanud õpetajatele!