Daily koolisöökla ja puhveti rahulolu-uuring

Loomise kuupäev 04.05.2022

Hea õpilane, õpetaja ja lapsevanem!

Loodame, et oled meie koolisööklaga rahul. Võiksime teeninduse ja toitude kvaliteeti aga veelgi parandada, mistõttu palume Sul täita lühikese küsitluse. Leia mõned minutid, et Sinu edasised lõunavahetunnid saaksid olema eriti meeldivad. Vastamiseks vali kõige sobivam vastusevariant või kirjuta arvamus selles ettenähtud lahtrisse. Pärast vastamist vajuta kindlasti nuppu "Saada", et vastused kindlasti meieni jõuaksid.

Seekord aga palume täita ankeedi siiski vaid neil õpilastel, õpetajatel ja teistel koolitöötajatel, kes ise sööklas söömas ja puhvetis ostlemas käivad.
Need, kes koolis ei söö, tagasisidet anda ei saa.

Ankeeti saab täita ka lapsevanem. Ehk siis algklasside lapsevanemad saavad  ankeedi täita kodus koos oma lapsega. Mõte siin selles, et toitlustajani jõuaks ka algklasside laste tagasiside.

Vastata saab alates tänasest kuni 13. maini.

Viimati muudetud 04.05.2022.