Uudised

Meie kooli noored autorid esitasid oma luulet 11. oktoober kool


8. oktoobril toimus koolis teine omaloomingulise luule õhtu. Sellesügisene üritus oli pühendatud luuletaja Ilmar Laabani 100. sünniaastapäevale. 

Õhtu algas Laabani loomingu tutvustusega. Ülevaate tegi eesti keele õpetaja Anu Mõttus, Laabani tekste luges teatriõpetaja ja näitleja Toomas Lõhmuste.

Seejärel astusid oma loominguga publiku ette meie kooli kirjutavad inimesed. Sel korral esitasid oma tekste Helena Angela Kiisler, Helis Ilumäe, Loretta Kaart, Reijo Roos, Liisbet Urba, Maris Koppel, Bethriin Pilv, Brianna Berens, Sandra Riivik, Anete-Elisabeth Luukas.

Luuleõhtute eesmärk on kokku tuua ja inspireerida luulehuvilisi õpilasi, pakkuda noortele autoritele esinemisvõimalust ning tutvustada tuntud eesti luuletajaid. Luuleõhtud toimuvad igal aastal oktoobris. Pange vaim valmis!

Tänavuse luuleõhtu pildid leiab galeriist.

Fotol tänavuse luuleõhtul Maris Koppel, esitamas oma loomingut.
Ja meenutus eelmise aasta Kalju Lepikule pühendatud luuleõhtust. 

8. oktoobril toimus koolis teine omaloomingulise luule õhtu. Sellesügisene üritus oli pühendatud luuletaja Ilmar Laabani 100. sünniaastapäevale. 

Õhtu algas Laabani loomingu tutvustusega. Ülevaate tegi eesti keele õpetaja Anu Mõttus, Laabani tekste luges teatriõpetaja ja näitleja Toomas Lõhmuste.

Seejärel astusid oma loominguga publiku ette meie kooli kirjutavad inimesed. Sel korral esitasid oma tekste Helena Angela Kiisler, Helis Ilumäe, Loretta Kaart, Reijo Roos, Liisbet Urba, Maris Koppel, Bethriin Pilv, Brianna Berens, Sandra Riivik, Anete-Elisabeth Luukas.

Luuleõhtute eesmärk on kokku tuua ja inspireerida luulehuvilisi õpilasi, pakkuda noortele autoritele esinemisvõimalust ning tutvustada tuntud eesti luuletajaid. Luuleõhtud toimuvad igal aastal oktoobris. Pange vaim valmis!

Tänavuse luuleõhtu pildid leiab galeriist.

Fotol tänavuse luuleõhtul Maris Koppel, esitamas oma loomingut.
Ja meenutus eelmise aasta Kalju Lepikule pühendatud luuleõhtust.