Muljeid esimeselt loovtööde festivalilt

Loomise kuupäev 17.01.2023

13. jaanuaril 2023 toimus Tallinna 32. Keskkoolis esimest korda loovtööde festival, kus 8. klasside õpilased tutvustasid vastvalminud loovtöid. Publikuks olid loovtööde juhendajad ning 7. ja 8. klasside õpilased.

Loovtööde festivali juhatas sisse kooli direktor Maarja Merigan. Festivali esimeses osas kuulati ja vaadati üheskoos 15 loovtöö esitlust. Pärast lõunapausi sai aulas uudistada 34 loovtöö posterettekannet ning rääkida postrite juures olevate õpilastega nende tehtud loovtöödest.

Siginat-saginat oli palju, vahetundides käisid postreid uudistamas ka gümnaasiumiõpilased ja õpetajad, kelleni oli maja pealt jõudnud info aulatäiest vahvatest loovtööde postritest. Ajal, kui žürii kokkuvõtteid tegi, oli võimlas 7. ja 8. klasside õpilastele kehalise kasvatuse õpetajate eestvedamisel spordiprogramm.

Päeva lõpul tunnustati parimaid loovtööde autoreid diplomitega.

Tunnustuse pälvisid parimad esitlused:

1.  Laura Teele Vaiknurme 8.C - loovtöö "Animafilmi joonistamine"
  2.  Mathias Männik 8.B - loovtöö "Metallehistöö"
  3.  Kristen Raian Baumann 8.C - loovtöö "Õppevideo "Murdmaasuuskade määrimine""

ja parimad posterettekanded:

1.  Kermo Kallis ja Stenver-Rivo Savest 8.A - loovtöö "Kopsude tervise teemaline flaier"
  2.  Liisbeth Laanisto ja Katariina Lill 8.A - loovtöö "Mõtestatud sõnumi edastamine tantsulise video teel"
  3.  Madis Paemurd 8.C - loovtöö "Metallehistöö: kodarraha".

Diplomid said ka publiku lemmikuid:

• Laura Teele Vaiknurme 8.C - loovtöö "Animafilmi joonistamine"
  • Karl Klaasen ja Oliver Pikk 8.B - loovtöö "Jalgpall kehalise kasvatuse tunnis"

Aitäh 8. klasside õpilastele sisuka päeva eest!

Suur aitäh loovtööde festivali idee algatajale ja peakorraldajale õpetaja Anne Tiitsile!

Viimati muudetud 13.02.2023.