Aasta tegija

Alates 2017. aasta kevadest tunnustatakse õppeaasta lõpus parimaid ainetundjaid aasta tegija tiitliga. Aasta tegija kandidaadid ja laureaadid valivad aineõpetajad. Lisaks kõlavale tiitlile ja ülekoolilisele tuntusele pälvivad laureaadid koolilt temaatilise meene.

Aasta tegijad:

2023algõpetuses: Rosell Krasna (3.b), Mia Matilde Tamm (2.b); mõttemängudes: Lisette Mähar (2.b), Susanna Kamarik (8.b), Liis Mariann Lannes (10.b); eesti keeles: Mari-Liis Lember (9.b); kirjanduses: Bethriin Pilv (11.d); draamaõpetuses: Matias Durdin (2.a), Mairold Noormets (7.b); teatris: Miia Tooming (12.d); inglise keeles: Matten Hallik (4.a), Saara Peterson (9.b), Mariliis Jalgma (12.a);  prantsuse keeles: Cathleen Kaasan (10.d); ühiskonnaõpetuses: Marko Ubei-Kon (9.a), Nora Kivimägi (9.c); usundiõpetuses: Hanna Savolainen (12.a), Joonas Markus Meiorg (12.a);  ajaloos: Karl Niit (11.a); filosoofias: Greeta-Maria Ulmre (12.b); matemaatikas: Asmo-Priidik Arm (5.a), Gerret Tuisk (6.b); loodusainetes: Egert Treier (8.c), Kati Britta Moora (12.b);  loovainetes: Laura Teele Vaiknurme (8.c); muusikas: Anna Neutal (12.d); kehalises kasvatuses: Kristen Raian Baumann (8.c), Brita Salundi (8.c), Katrin-Riina Hanson (12.c), Juss Kaspar Lvovs (12.d).

2022 -  eesti keeles: Knut Kolchmann (10.d), Mariliis Jalgma (11.a); kirjanduses: Anneli Grünberg (5.a), Mia Alexandria Verte (5.a), Reijo Roos (12.c); teatris: Enid Leetjõe (9.b), Lisette Taube (12.d); inglise keeles: Liis Mariann Lannes (9.b);  sotsiaal- ainetes: Karl Niit (10.a), Hanna Savolainen (11.a), Ruben Tikerperi (11.a), Kaisi Pillart (12.a), Uku Vaabel (12.a); matemaatikas: Martin Pai (4.c), Raheli Vahkal (4.c), Joonas Piiritalo (5.a), Marc Joosep Tähiste (12.d); keemias: Laura Krisak (9.b);  loovainetes: Inger Karjus (10.c); kehalise kasvatuses: Katrin-Riina Hanson (11.c).

2021 - algklassides - Stefani Zahharova (1.c); eesti keeles - Ethel Noortoots (12.d); kirjanduses - Elin Maria Ehasalu, Johanna Jakobi, Laura Krisak (kõik 8.b) + Reijo Roos (11.c); teatris - Gerda Sepp (9.a) + Mattias Nurga (12.d); matemaatikas/mõttemängudes - Susanna Kamarik (6.b) + Marc Joosep Tähiste (11.d); saksa keeles - Lisette Taube (11.d); sotsiaalainetes - Alexander Reinola (9.a) + Kaisi Pillart (11.a); loodusainetes/füüsikas - Monika Siim (9.b); muusikas ja kunstis - Laura Teele Vaiknurme (6.c) + Ron-Jonas Verlin (12.c); spordis - Lizett Kalle (9.b), Robert Koso (9.c) + Helga Ehrenbusch (12.d), Jan Henrik Levertand (12.a).

2020algklassides - Martin Pai (2.c); eesti keeles - Laura Marleen Pihl (8.a) + Kirke Mardim (12.b); kirjanduses - Fayez Hanafy (5.a) + Laura Johanna Kask, Helena Angela Kiisler, Kerttu Saagpakk (kõik 10.d); teatris - Gerda Sepp (8.a) + Hanna-Ly Aavik (12.d); matemaatikas/mõttemängudes - Marc Joosep Tähiste (10.d); inglise keeles - Laura Marleen Pihl (8.a) + Aivo Akseli Simmo (10.d), Argo Raie (11.b); sotsiaalainetes - Sandra Holtsmann (10.a), Kaisi Pillart (10.a), Madli Kaljo (11.c), Ralf Tõra (12.a); loodusainetes/geograafias - Joel Hiis (11.d); muusikas ja kunstis - Aurelia Raadik (6.c); muusikas - Markus Lehtsalu (12.d); spordis - Katrin-Riina Hanson (9.a), Gregor Allik (9.b) + Maiken Lipp (10.d), Sander Palang (12.b).

2019 –  kirjanduses Mattias Nurga (10.d), Janete Toomik, Rasmus Jõenurm, Taavi Varind (8.a), teatris Mattias Nurga (10.d) ja Enid Leetjõe (6.b), matemaatikas Karoliine Hirmat (7.c), sotsiaalainetes Alice Gorobets (12.a), inglise keeles Argo Raie (10.b), Raiko Sten Reidla (11.c), Mariliis Jalgma, Karl-Robert Kuusk (8.b), muusikas Inger Fridolin (12.c), kunstis Johanna Mauer (12.a) ja Kristin Kriitberg (9.a), kehalises kasvatuses Helga Ehrenbusch (10.d), Dominic Saimre (9.a), Markus Küttis, Gregor Allik, Sander Järve, Siim Sikk (8.b), Rasmus Jõenurm (8.a), Markus Lomp, Lukas Semper (7.c), algklassides Sebastian Muhel (3.c), tugispetsialistide silmis Oliver Marcus Ritso (2.d).

2018 – algklassides Annabrith Heinmaa (4.b), eesti keeles ja kultuuris – Katharina Arge, Klaus Sebastian Levit, Doreen Mägi, Marit-Brit Tamme (11.a), kirjanduses Anete Põltsama, Maris Koppel, Marilis Jalgma (7.b), teatris Marie Urvik (5.b), Jessica Agneta Kari (12.d), matemaatikas ja majanduses Karoliine Hirmar (6.c), sotsiaalainetes Laura Unt (12.a), loodusainetes Lisette Eik, Katariina Järve, Heleen Moss, Caroline Pärn, Annabel Selde (9.a) ja Merili Kirsipuu, Elina Koitla, Rene Kärner, Aston Leetjõe, Ralf Mattias Vetsa (9.b), kehalises kasvatuses Emili Liis Osula (8.b) ja Andry Soo (12.b).

2017 – algklassides Jaak Andero Aasav (4.c), eesti keeles Janek Vaab (11.b), kirjanduses Kristel Birgit Potsepp (12.a), matemaatikas Kristelle Reiser (5.a), sotsiaalainetes Maria-Helena Rahumets (12.a), loodusainetes Taavi Karjel (8.a), kunstis Liisbet Karjel (9.b), kehalises kasvatuses Emili Liis Osula (7.b) ja Kristo Siimer (11.b).

Avaldatud 25.03.2020. Viimati muudetud 16.08.2023.