Aasta tegu

2012. aastal alustas kooli õpilasesindus uut traditsiooni anda iga õppeaasta lõpus kevadel välja aasta teo auhind. Tunnustatakse tegu, mitte inimest, pidades seejuures oluliseks, et tegu oleks uuenduslik ja/või traditsioone seav ning kindlasti kasutoov tervele kooliperele. Auhinna pälvib miski, mis on kandnud käesoleval aastal silmapaistvat rolli ja initsiatiivi koolielu edendava tegevusena. Aasta teo kandidaadid valib välja õpilasesindus, Aktiiv ja arendusnõukogu ning tiitli saab see tegu, mis saab koolipere rahvahääletuse tulemusel kõige rohkem hääli.

Aasta teo väärilised ettevõtmised:

2023 - Eesti Vabariigi 105. aastapäevale pühendatud sündmustepäev "TaevaSina" kontsert ja gümnaasiumi ball (Evaliis Läll ja Marjanna Kadanik 11.b, Georg Pallas 11.a, juhendaja huvijuht Kristel Kubber)

2022 - Tallinna 32. Keskkooli 50. juubeli kontsert-etendus "Minu inimesed" (lavastaja Kristel Kubber)

2021 - PMÖÖ - gümnaasiumi pallimängudeöö (Spordivaim)

2020 - talveball-tuluõhtu "Tuulte tahutud maa" (huvijuht Kristel Kubber ja Aktiiv)

2019 – võimla Playbox (huvijuht Kristel Kubber ja Aktiiv)

2018 – Spordivaimu loomine (Meelis Raiend ja Spordiaktiiv) ja EV100 öölaulupidu ja aktus (Kristel Kubber ja Aktiiv). Konkursil oli 10 kandidaati, 262 hääletajat; võitjad said mõlemad 65 häält.

2017 – Tallinna 32. Keskkooli 45. sünnipäevakontsert “Puudutus jääb” (lavastaja huvijuht Kristel Kubber)

2016 – 11.c klassi filmitööstus (teostajad Meel Paliale, Urmet Piiling, Raul Hannus, Mark Nicholas Kirch, Ülo Pajutee, Kristjan Kalev Nuus ja Arvid Tampuu 11.c)

2015 – ülekooliline nutiseadmete vaba päev „Ilma on parem“ (peakorraldaja õpetaja Liina Kitt)

2014 – kooli lõpetavale 41. lennule pühendatud õpetajate „Happy“ video (teostajad huvijuht Kristel Kubber ja Ingrid Liivaleht, 11.d)

2013 – lastemuusikal „Pöial-Liisi“ (eestvedajad õpetajad Lii Leitmaa ja Liina Tops)

2012 – taaselustatud õpilasüritus Eesti Ball (peakorraldajad 11. klassi õpilased Karmen Koit, Carolin Ligi, Ingrid Noodla, Maret Saluste, Liivia Talvik, Mari-Riin Villemsoo)

Avaldatud 25.03.2020. Viimati muudetud 14.06.2023.